Завантаження ...

Що не можна прати у пральній машині: зіпсуєте річ або техніку

stiralka-ppe.jpg

Пральна машина витримає все – у цьому впевнені господині, які завантажують її до краю. Однак деякі речі краще прати вручну. В іншому випадку ви точно зіпсуєте речі або саму техніку.

Пральна машина – незамінний помічник у побуті. При цьому є речі, які заборонено класти в барабан, щоб не поламати пристрій. Серед них:

Килимки. Пральні машини роблять до 1200 обертів за хвилину. Якщо всередині є важкі речі, створюється велика відцентрова сила. Машинка може розлетітися на частини. Якщо килимки з гумовою основою, вона може розпастися при пранні та засмітити стиралку.

Ортопедичні подушки та матраци – навіть найделікатніший режим прання подрібнить ортопедичну піну, яка входить до їх складу.

Кепки та бейсболки – під тиском барабана козирок на каркасі деформуватиметься чи ламатиметься.

Купальники та бюстгальтери – тканина псується через віджимання, а кісточки та лямки можуть вискочити під час прання. Моделі бюстгальтерів пуш-ап швидко втратить свій початковий вигляд.

Вироби із шерстю домашніх вихованців – дрібні ворсинки сильніше в'їдатимуться в тканину. Також не потрібно відправляти в машинку речі з кашеміру, шерсті чи вельвету.

Одяг із дрібною фурнітурою – декоративні елементи часто відриваються під час прання.

Речі з плямами з легкозаймистих речовин. Забруднення гасом, бензином або будь-якою легкозаймистою речовиною не можна класти в машинку. Одяг може спалахнути, що призведе до пожежі або поломки прання. Попередньо слід вивести плями з тканини.

Нагадаємо, як правильно використовувати три відсіки пральної машини.

мрия