Завантаження ...
knukim.edu.ua

Вечір п’ятниці варто провести за переглядом цих серіалів

serial.jpg

Навіть, якщо ви не уявляєте своє життя без детективів, триллерів, заплутаних історій, все одно в п’ятницю треба дати собі відпочинок і подивитися щось легке. Треба відпочивати тілом і душею. Один із цих легких та веселих серіалів точно піднімуть настрій та налаштують на класні вихідні:

Юна (Younger)

Cеріал від творця «Сексу і міста» Даррена Стара, який розповідає нам історію нещодавно розлученої 40-річної Лайзи. Прагнучи отримати роботу мрії та зіштовхнувшись з ейджизмом, головна героїня видає себе за 26-річну та починає нове життя.

Шиттс-Крік (Schitt`s Creek)

Після того, як бізнес мільярдера Джонні Роуза зазнає краху, все його сімейство змушене переїхати жити в невелике містечко Шиттс-Крік, яке він придбав кілька років тому заради розваги.

Жирним шрифтом (The Bold Type)

У центрі сюжету — подруги Джейн, Кет та Саттон, які працюють у редакції жіночого журналу «Скарлет». Впродовж всього серіалу глядачі спостерігатимуть на їхнім життям в Нью-Йорку, пошуками себе, любовними пригодами, закуліссям роботи у глянці і не тільки. 

Кремнієва долина (Silicon Valley)

Американський комедійний телесеріал про життя шести молодих програмістів із Сан-Франциско, які намагаються розпочати свій власний бізнес у Кремнієвій долині.

Люпен (Lupin)

У центрі сюжету – син нелегального мігранта із Сенегалу Асанн Діоп. Надихнувшись романами французького письменника Моріса Леблана про джентльмена-грабіжника Арсена Люпена, він наважується на пограбування століття, паралельно намагаючись відновити добре ім`я свого батька — багато років тому чоловіка звинуватили у злочині, якого він не скоював.