Завантаження ...

Що варто поставити на стіл, щоб задовольнити господаря року

stol.jpg

Багато хто з господинь замислюється, що поставити на святковий стіл в новорічну ніч. При цьому і гості повинні бути ситі і символ 2022 року - Блакитний Водяний Тигр - залишився задоволений. Тигр - це всеїдна і невибаглива в їжі тварина, тому на новорічний стіл можна поставити будь-яку страву, але є обмеження. Про це повідомляє New Year Party.

При цьому яловичину ставити на стіл не потрібно. За легендою, одного разу Бик переміг Тигра в сутичці і висміяв його, тому ці тварини на Сході вважаються найлютішими ворогами.

Готувати м'ясо треба одним великим шматком. Після приготування його можна розрізати на шматки і подавати на стіл. При цьому м'ясо можна смажити і запікати або варити. Крім того, до столу можна подати шашлик. На святковому столі також повинна обов'язково бути м'ясна або ковбасна нарізка.

Що робити, якщо не їсте м'ясо

Також можна зробити вегетаріанське меню. В такому випадку можна зробити страви з соєвого м'яса. Це можуть бути котлети, відбивні, гуляш, паштет, печеня та інші страви. Соєве м'ясо можна подавати з різними соусами, які внесуть різноманітність.

Гарнір

М'ясо досить важка їжа, тому гарніри необхідно зробити більш легкими. Можна подати на стіл картоплю, кабачки, моркву, буряк, баклажани і капусту. Овочі можна подавати вареними, тушкованими, або на грилі. Вони також можуть бути зроблені на пару, запечені в духовці і т. д.

Символ року буде радий, якщо у гарніру буде жовтий або помаранчевий колір. Тому можна додати моркву або кукурму, шафран.

мрия