Завантаження ...
Клиника БОГДАНА
Клиника БОГДАНА

Подорожуємо з дітьми - як оформити документи

podoroj.jpg

Сезон подорожей у розпалі, але не усі батьки знають, що дитині, починаючи від народження, для перетину кордону обов’язково потрібен паспорт для виїзду за кордон. Оформити дитячий документ у місті Славутичі можна в Центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Героїв Дніпра, 2 та у Славутицькому міському відділі Державної міграційної служби України за адресою Київський квартал, 14 всього за 15-20 хвилин.....

Сезон подорожей у розпалі, але не усі батьки знають, що дитині, починаючи від народження, для перетину кордону обов’язково потрібен паспорт для виїзду за кордон. Оформити дитячий документ у місті Славутичі можна в Центрі надання адміністративних послуг за адресою вул. Героїв Дніпра, 2 та у Славутицькому міському відділі Державної міграційної служби України за адресою Київський квартал, 14 всього за 15-20 хвилин.

Для цього потрібні:

 оригінал свідоцтва про народження;

 фотокартка (якщо дитині до 12 років і вона не буде присутня під час подачі документів);

 ID-карта (обов’язкова при оформлені, починаючи з 14 років);

 квитанція про сплату за послугу.

Дорослий, який супроводжує дитину (один з батьків чи опікунів/усиновителів), повинен мати з собою паспорт громадянина України.

Зверніть увагу на вимоги до фото:

 розмір 10х15 см;

 зображено 70% обличчя;

 білий фон, ніяких сторонніх предметів;

 чіткі контури;

 без дефектів.

Вартість дитячого закордонного паспорта складає: за 20 робочих днів 694 грн., за 7 робочих днів - 1046 грн.

Забрати готовий документ може один з батьків, опікунів/усиновителів (той хто супроводжував дитину на оформлення) зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження дитини або інша особа за наявності нотаріально завіреної довіреності.

Дійсний такий документ протягом 4 років.

Мебли для родины