Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Які помилки роблять жінки в сексі?

Секс для жінок не такий очевидний і природний, як для чоловіків. Подивіться, що ми найчастіше робимо не так.

Рутина повсякденності

На жаль, все, навіть секс, з часом стає звичним. У нас все більше роботи, часто діти за стінами і все менше бажання займатися сексом. Однак час від часу намагайтеся провести вечір тільки удвох і здивувати коханого сексуальним вбранням або вечірнім сценарієм. Наприклад, бронюванням готелю. Щоб максимально подовжити «романтичну зустріч», можна купити таблетки Дапоксетін 60 мг (від передчасної еякуляції) в аптеці https://pharmukraine.org/ua/dapoksetin-60-mg.html. Ви побачите, що старі спогади повернуться, і цей вечір ви запам’ятаєте надовго.

Спокушання без щасливого кінця

Ваша дружба та спілкування стають все ближчими і ближчими. Ви приймаєте запрошення на вечерю, але не знаєте, чи справді хочете залишитися на сніданок. Ви одягаєте найсексуальнішу сукню, панчохи і туфлі на підборах, але в останній момент відчуваєте, що ще не час. В результаті хлопець розжарюється і залишається на полі бою один, роздратований і впевнений, що він зробив щось не так. Порада – приймати такі рішення заздалегідь, а збираючись на надзвичайно інтимне побачення, попередити хлопця, що ще не час вечеряти і снідати.

Страх перед новими речами

Страх перед новими речами в сексі зовсім нормальний, і багато людей відчувають його. Важливо пам'ятати, що розмова та взаємне розуміння відіграють ключову роль у подоланні цього страху. Ось декілька порад:

  1. Відкрита розмова. Говоріть про свої фантазії і бажання, про те, що збуджує. 
  2. Малі кроки. Почніть з малих експериментів, можливо, це буде новий тип ласки, місце для інтиму чи еротичні ігри.
  3. Поступовість дозволяє звикнути до нових речей і знижує рівень страху. Не поспішайте в інтимних відносинах.
  4. Позитивний підхід. Дивіться на нові речі як на можливість розвитку та розширення інтимної близькості, а не як на щось страшне чи невідоме.

Школярський сором

 Попри чималий досвід у «цих» справах, багато жінок все ще соромляться своєї наготи. Вони думають, що якщо вони знайдуть багато недоліків у власному тілі, чоловік обов’язково відразу їх помітить і проміняє їх на топ-модель. Ну, на щастя для жінок, це не працює так. Чоловіки не тільки не помічають більшості жіночих недоліків, але навіть ідеалізують тіло коханої. Для схвильованого хлопця ти прекрасніша за всіх ангелів Victoria's Secret разом узятих! Відчуй себе впевнено і подумай, яка ви красива!

мрия