Завантаження ...

Україна провела новий обмін полоненими (фото, відео)

630_360_1670329589-423.jpg

Служба безпеки України опублікувала ексклюзивне відео з чергового обміну військовополоненими, що відбувся 6 грудня.

Як передає Укрінформ, про це СБУ повідомила в Телеграмі.

"Це результат роботи Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, який виконав рішення Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Життя кожного українця – найвища цінність", – наголосили у Службі безпеки.

Читайте також: В Україні показали фільм про роботу над обмінами полонених - Президент

 Як повідомив у Telegram голова ОП Андрій Єрмак, серед військових 15 офіцерів та 45 рядових і сержантів. У списку є також захисники Маріуполя.

"У сьогоднішньому "списку 60" їх 34, в тому числі 14 - з "Азовсталі". Є поранені, які отримають всю необхідну допомогу в Україні. Є ті, хто утримувався на російській території, а також ті, хто був у Оленівці.

Черговий успішний обмін полоненими. Символічно. В День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів збройних сил, нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок, 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів.  Це - краща новина у день свята, бо герої мають бути живими.  За це, у тому числі, воюють наші ЗСУ - триває битва за життя", - зазначив Єрмак.

 

 

Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець показав відео, на якому видно, що у росіян, яких повернули під час останнього обміну, - нормальний фізичний стан.

Відповідне відео він виклав у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Сьогодні в рф повернуться військові, які перебували в українському полоні. Цілі та здорові. Усі вони отримували нормальне харчування, медичну допомогу, до них не було жорстокого поводження. На фото і відео можете побачити, що росіяни мають нормальний фізичний стан, що свідчить про те, що Україна гарантує дотримання Женевських конвенцій”, - написав він.

Омбудсман зазначив, що росіянам не варто боятися і краще продовжувати здаватися в полон Збройним силам України.

 
мрия