СЛАВУТИЧ. ПОЧНИ З СЕБЕ!

Місто Славутич сприяє і підтримує практики зменшення впливу на навколишнє середовище, ініціативи, дружні до навколишнього середовища, спрямовані на переробку відходів та зменшення споживання виробів з одноразового пластику та популяризацією екотуризму. Наразі у Славутичі планується до підписання Меморандум між органами влади та місцевого самоврядування, громадськістю та бізнесом про взаєморозуміння та співпрацю щодо Цілей Сталого розвитку з метою подальшої інтеграції та впровадженні принципів Цілей Сталого Розвитку та залучення громадськості до вирішення важливих суспільних викликів, як кліматичні зміни, економічна нерівність, інновації, стале споживання.

 

Тим часом у славутицькому дитячому садку № 6 «Крунк» нещодавно вже стартував безстроковий екологічний проєкт із сортування сміття для всіх учасників освітнього процесу - педагогів, батьків і дітей. Сортування сміття - це повторне його використання та зменшення споживання ресурсів.

Екологічний проєкт дитсадка «Крунк» підтримали українська технологічна cleantech компанія 7GRAM, яка займається розробкою технологічної лінії з переробки одноразових паперових стаканів та кавової макухи, ПП «ЕКО ТРАНС СЛАВ», яка займається збиранням безпечних відходів на території м.Славутича та INVO UKRAINE, прогресивний славутицький бренд, який піклується про навколишнє середовище і використовує інноваційні технології та спеціалізується на виробництві текстилю для дому, дитячого та жіночого одягу.

Екологічний проєкт розрахований на дітей дошкільного віку, які змалечку вчитимуться разом з відповідальними дорослими розрізняти и сортувати папір и пластик. За правилами проєкту дорослі допомагають дітям - разом з дітьми їм потрібно відібрати, відмити за потреби тару, скласти або дрібно порізати, зім'яти (папір, картон чи пластик) та принести в дитячий садок і скласти в марковані контейнери. З огляду на те, що дитячий садок не є пунктом прийому вторинної сировини, тут діють особливі правила і сміття приносять чистим, вимитим і висушеним.

Вже у вересні ініціативу планують підтримати інші заклади освіти та підприємці міста.

Почни з себе! Давайте разом рятувати планету! Це те, что необхідно спробуваті кожному. Головне - почати з себе!